Урочисті заходи до Дня охорони праці в Україні

Державна служба України з питань праці повідомила про проведення  урочистих заходів до Дня охорони праці в Україні, які відбудуться 28.04.2017 з 10:30 до 13:00.

Регламент:

10:30–11:00 – вшанування пам’яті загиблих на виробництві та покладання квітів у парку «Відрадний» Солом’янського району Києва;

11:00–11:20 – інтерв’ю Голови Держпраці Романа Чернеги для ЗМІ; 

11:30–13:00 – урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва, вул. Героїв Севастополя, 35).

Місце проведення: Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району Києва, вул. Героїв Севастополя, 35.

Відповідальний структурний підрозділ: сектор взаємодії зі ЗМІ (завідувач сектору – Дронговська Олена Віталіївна).

Контактна особа: Больбат Олена Володимирівна, тел.: 289 61 36, 067 124 40 05.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59350

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41054