Вітаємо із Всесвітнім днем охорони праці!

Сьогодні відзначається Всесвітній день охорони праці. Щиро вітаємо усіх охоронців праці з професійним святом та бажаємо натхнення у роботі. Дякуємо вам, що кожного дня оберігаєте життя та здоров’я тисяч працівників по всій Україні.

Вітаємо із Всесвітнім днем охорони праці!

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві, в Україні День охорони праці відзначається щорічно 28 квітня (Указ Президента України від 18.08.2006 № 685/2006).

Тема цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці: Оптимізація збору та використання даних з охорони праці.

МОП визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці – 2018Читайте також: Всесвітній день охорони праці – 2018: МОП визначилася з темою

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Газонебезпечні роботи

Які роботи належать до газонебезпечних, хто може виконувати такі роботи та коли потрібен наряд-допуск, які вимоги передбачені у законодавстві до виконання газонебезпечних робіт? Читайте статтю та працюйте безпечно!
29396

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Засоби колективного захисту працівників

Залежно від характеру застосування засоби захисту працівників поділяють на засоби колективного захисту та засоби індивідуального захисту. У статті розповімо про види колективних засобів захисту залежно від їх призначення.
69624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді