384 000 грн штрафу за нелегальних працівників сплатить підприємство Харківщини

Інспектори ГУ Держпраці в Харківській обл. провели планову перевірку ТОВ «Альптехпром» щодо дотримання норм законодавства з питань праці та охорони праці.

Під час перевірки виявлено 4 робітника, які працюють без трудових договорів.

Уповноваженою особою ГУ Держпраці у Харківській обл. відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП України було винесено постанову про накладення  штрафу на підприємство у розмірі 384 000 грн, який підприємство повинно сплатити в добровільному порядку протягом місяця з дня винесення постанови.

ТОВ «Альптехпром” спробувало оскаржити цю постанову. Проте Харківський окружний адміністративний суд, розглянувши справу, прийняв рішення про відмову в задоволенні позовних вимог ТОВ «Альптехпром». Отже, підприємству доведеться сплатити 384 000 грн. штрафу за неоформлених працівників. 


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека праці сторожів у зимовий період

Взимку особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення умов для їх безпечної роботи. Як уникнути травмування сторожів та охоронників у зимовий період, — підкаже наша стаття.
1658

План комплексних перевірок

Комплексну перевірку суб’єктів господарювання проводять, якщо одне і те саме підприємство потрапляє в річний план перевірок двох або більше інспекцій. Більше про комплексні перевірки підприємств — у статті.
91247

Які штрафи передбачені за порушення вимог законодавства про працю

За порушення вимог трудового законодавства роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу, який стягується у кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Детальніше про штрафи за порушення законодавства про працю у 2024 році — в аналітичній статті від нашого експерта.
45695

Журнал реєстрації перевірок

Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.
49716