Навчання з охорони праці

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
Переглядів: 52334
Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
Переглядів: 17178
Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
Переглядів: 222
Хто входить до складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві, які в неї повноваження, якими нормативними документами урегульована робота комісії — відповіді у статті.
Переглядів: 12263
Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також скачайте готові зразки необхідних документів.
Переглядів: 86423
Коли потрібно проводити первинний інструктаж з охорони праці на підприємстві? Якими нормативними актами передбачено його проведення? За якою програмою проводити цей інструктаж? Щоб ви не ламали голову над цими питаннями, готові відповіді та зразки для скачування — у статті.
Переглядів: 90964
Працівників, які виконують роботи на відкритому повітрі, у теплу пору року може вкусити кліщ. У статті ми хочемо розповімо про небезпеку, яку несе укус кліщів та навчимо правильно надавати першу допомогу постраждалим.
Переглядів: 20504
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою