Відповіді на запитання за темою Навчання з охорони праці

Навчання та перевірка знань з охорони праці для нових працівників
Прийняли на підприємство нового працівника, який має чинне посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці з попередньої роботи. Чи потрібно йому знову проходити навчання та перевірку?
1501
Навчання працівників, що виконують роботи на дахах будівель
Працівники, що мають виконувати роботи на дахах будівель, пройшли навчання згідно з Правилами охорони праці під час виконання робіт на висоті (НПАОП 0.00-1.15-07). Але СОП підприємства-замовника наполягає на тому, що їх треба навчити за пунктом 99 Переліку робіт з підвищеною небезпекою (НПАОП 0.00-8.24-05). Згідно з яким НПАОП мають пройти навчання працівники, які виконують роботи на дахах будівель?
793
Перевірка знань з охорони праці за допомогою автоекзаментора
Чи правомірно проводити навчання працівників, що виконують роботи підвищеної небезпеки, дистанційно, а перевірку знань — за допомогою автоекзаменатора? Протокол підписують члени комісії, які пройшли відповідне навчання в навчальному центрі.
505
Навчання працівників та видача посвідчень
Чи може підприємство самостійно проводити навчання працівників правилам охорони праці під час роботи з інструментом і пристроями та видавати посвідчення?
1214
Необхідна кількість протоколів засідання комісії з перевірки знань
Чи можна фіксувати результати перевірки знань спеціального навчання працівників підприємства з питань охорони праці в одному протоколі засідання комісії з перевірки знань? Чи потрібно оформлювати різні відповідні протоколи?
1341