Звітуємо з питань охорони праці у 2014 році: пам’ятка спеціалісту з охорони праці

Згідно із Законом України «Про охорону праці» на державному рівні ведеться єдина державна статистична звітність з питань охорони праці.

Відповідно до пункту 3.4 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, однією із функцій служби охорони праці є складання звітності з охорони праці за встановленими формами.

Згідно із Законом України «Про охорону праці» на державному рівні ведеться єдина державна статистична звітність з питань охорони праці. Дані до цієї звітності надходять від підприємств, установ, організацій, які звітують з питань охорони праці.

Читайте на порталі

У 2014 році необхідно подати такі звіти:

  • Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ (умови праці). Минулого разу звіт за формою № 1-ПВ (умови праці) подавався у 2012 році. Оскільки цей звіт подається 1 раз на 2 роки, тому наступний звіт слід подати не пізніше 28 лютого 2014 року.
  • Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році (річна) за формою 7-тнв. Подається щорічно до 9 лютого.

Нагадаємо, що наказом Держгірпромнагляду від 08.02.2013 № 28 скасовано наказ Держнаглядохоронпраці від 31.03.1994 № 27, яким було затверджено Звіт про стан умов та безпеки праці за формою № 1-УБ та Інструкцію щодо його заповнення. Відтепер Звіт про стан умов та безпеки праці за формою № 1-УБ подавати не потрібно.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Професійне та емоційне вигорання: 6 дієвих порад як зберегти продуктивність працівників охорони праці

Емоційне вигорання на роботі – це стан виснаження, який виникає через тривалий стрес, перевантаження та відсутність задоволення від роботи. Що таке вигорання та скільки фаз має професійне вигорання? Як підвищити продуктивність працівників? Як уникнути емоційного вигорання працівників? Відповіді на ці питання – у статті.
362

Наказ про надання відпустки без збереження зарплати на час карантину

Надання відпустки за власний рахунок в період карантину через COVID-19 відрізняється від надання такої відпустки за штатних умов. Існує декілька варіантів оформлення наказу, з якими ми вас ознайомимо у статті.
32621

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді