Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревини

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів вважатиме деревину поза електронною системою незаконною

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревини

Міндовкілля наказом від 27.09.2021 № 621 затвердило Інструкцію з електронного обліку деревини (далі — Інструкція). Відтепер уся деревина, яка не потраплятиме в систему електронного обліку деревини, вважатиметься незаконною.

Як організувати роботи зі звалювання дерев

Електронний облік деревини — програма для моніторингу деревини, яка була заготовлена і реалізована.

Раніше цією системою користувалися лише державні підприємства Державного агентства лісових ресурсів України. Інформація про решту лісів у системі була відсутня.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниБільше інформації про лісосічні роботи: організація безпечних умов праці

Відтепер усі лісокористувачі мають підключитися до використання цієї системи, і вся інформація проходитиме через електронний облік деревини. Ці дані дозволять чітко прослідкувати, хто, де і, головне, скільки заготував якої сировини. Деревина, яка не потрапила до системи, вважатиметься незаконною.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниСкачайте інструкцію з охорони праці лісоруба

Вимоги щодо електронного обліку деревини:

  • 100% лісокористувачів і власників лісів повинні використовувати Інструкцію;
  • всі обсяги деревини, яка заготовлена та реалізована, відображатимуться в системі;
  • дія електронної товарно-транспортної накладної поширюється на всіх лісокористувачів.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниЯк дотримуватися правил безпеки праці при звалюванні дерев

Джерело: Будстандарт

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40310

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді