Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревини

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів вважатиме деревину поза електронною системою незаконною

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревини

Міндовкілля наказом від 27.09.2021 № 621 затвердило Інструкцію з електронного обліку деревини (далі — Інструкція). Відтепер уся деревина, яка не потраплятиме в систему електронного обліку деревини, вважатиметься незаконною.

Як організувати роботи зі звалювання дерев

Електронний облік деревини — програма для моніторингу деревини, яка була заготовлена і реалізована.

Раніше цією системою користувалися лише державні підприємства Державного агентства лісових ресурсів України. Інформація про решту лісів у системі була відсутня.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниБільше інформації про лісосічні роботи: організація безпечних умов праці

Відтепер усі лісокористувачі мають підключитися до використання цієї системи, і вся інформація проходитиме через електронний облік деревини. Ці дані дозволять чітко прослідкувати, хто, де і, головне, скільки заготував якої сировини. Деревина, яка не потрапила до системи, вважатиметься незаконною.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниСкачайте інструкцію з охорони праці лісоруба

Вимоги щодо електронного обліку деревини:

  • 100% лісокористувачів і власників лісів повинні використовувати Інструкцію;
  • всі обсяги деревини, яка заготовлена та реалізована, відображатимуться в системі;
  • дія електронної товарно-транспортної накладної поширюється на всіх лісокористувачів.

Усі лісокористувачі мають вести електронний облік деревиниЯк дотримуватися правил безпеки праці при звалюванні дерев

Джерело: Будстандарт

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
397

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11894

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
63

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді