Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

Ревізію на підприємствах анонсував очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

Голова МВС Денис Монастирський після аварії на заводі «РівнеАзот» анонсував проведення позапланових перевірок всіх хімічно небезпечних об’єктів першого та другого ступенів. Інспекція таких підприємств, за словами міністра, може бути завершена до кінця року.

Орієнтовний перелік документів із техногенної безпеки

Проводити перевірку будуть Державна служба України з питань праці, Державна екологічна інспекція України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Окрему увагу мають приділити практичним відпрацюванням дій персоналу та об'єктів аварійно-рятувальних служб щодо реагування на такі аварії.

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країніЯк скласти план локалізації і ліквідації аварій для об’єктів підвищеної небезпеки

Очільник МВС додав, що наразі йдеться про перевірку 170 хімічно небезпечних об’єктів. Втім, Денис Монастирський зауважив, що такі перевірки підприємств не повинні створити додаткові складнощі для роботи українського бізнесу.

Нагадаємо, 20 липня на ПрАТ «Рівнеазот» сталася розгерметизація трубопроводу та відбувся витік нітрозних газів. Попередньою причиною аварії на виробництві названо корозію ділянки трубопроводу і невідповідність матеріалу заявленим характеристикам виробника. За розслідування інциденту взялася поліція. Анонсовані позапланові перевірки мають запобігти таким аваріям у майбутньому.

Джерело: Міністерство внутрішніх справ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
113807

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8604

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1464

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді