Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

Ревізію на підприємствах анонсував очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

Голова МВС Денис Монастирський після аварії на заводі «РівнеАзот» анонсував проведення позапланових перевірок всіх хімічно небезпечних об’єктів першого та другого ступенів. Інспекція таких підприємств, за словами міністра, може бути завершена до кінця року.

Орієнтовний перелік документів із техногенної безпеки

Проводити перевірку будуть Державна служба України з питань праці, Державна екологічна інспекція України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Окрему увагу мають приділити практичним відпрацюванням дій персоналу та об'єктів аварійно-рятувальних служб щодо реагування на такі аварії.

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країніЯк скласти план локалізації і ліквідації аварій для об’єктів підвищеної небезпеки

Очільник МВС додав, що наразі йдеться про перевірку 170 хімічно небезпечних об’єктів. Втім, Денис Монастирський зауважив, що такі перевірки підприємств не повинні створити додаткові складнощі для роботи українського бізнесу.

Нагадаємо, 20 липня на ПрАТ «Рівнеазот» сталася розгерметизація трубопроводу та відбувся витік нітрозних газів. Попередньою причиною аварії на виробництві названо корозію ділянки трубопроводу і невідповідність матеріалу заявленим характеристикам виробника. За розслідування інциденту взялася поліція. Анонсовані позапланові перевірки мають запобігти таким аваріям у майбутньому.

Джерело: Міністерство внутрішніх справ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21326

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді