Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну

Кабмін планує певні послаблення для тих, хто вже отримав щеплення проти коронавірусу

Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну

У Кабміні розглядають можливість надати послаблення тим підприємствам, співробітники яких вже вакцинувалися проти COVID-19. Таку заяву зробив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Як записатися в чергу на щеплення проти COVID-19

Посадовець пояснив, що наразі в Уряді розглядають сценарій використання «внутрішнього ковідного сертифіката». Це має бути електронний документ, який підтверджуватиме факт щеплання проти коронавірусу. Його можна буде згенерувати в додатку «Дія».

Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну Скачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Зокрема, підприємствам з вакцинованими працівниками, які будуть відвідувати щеплені проти COVID-19 клієнти, хочуть дозволити працювати у період наступного посилення карантину. Так в Уряді планують зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян.

Втім, остаточне рішення буде закріплене у відповідній постанові Кабінету Міністрів.

Зауважимо, зараз вакциновані українці можуть звернутися за Міжнародним посвідченням щодо вакцинації до свого сімейного лікаря. Що ж до посилення карантину, то в Уряді сподіваються, що прийдешній осінньо-зимовий період буде супроводжуватися значно меншим поширенням коронавірусу.

Джерело: Апостроф

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7633

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58911

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді