У серпні 2020 року набере чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту

У серпні 2020 року набере чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту

Держпраці звертає увагу виробників, розповсюджувачів та споживачів: згідно зі статтею 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», постановою КМУ від 21.08.2019 № 771 затверджено Технічний регламент засобів індивідуального захисту. 30 серпня 2020 року регламент набере чинності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Засоби індивідуального захисту шкіри

Засоби індивідуального захисту — це спорядження або пристосування, які допомагають користувачу захиститися від однієї або декількох небезпек для життя та здоров’я. У статті розповімо детальніше про засоби індивідуального захисту шкіри та про особливості їхнього використання.
18498

Засоби індивідуального захисту рук

Щоб захистити шкіру рук від впливу шкідливих чинників на виробництві, потрібно використовувати спеціальні засоби індивідуального захисту для рук. У статті з’ясуємо, які види ЗІЗ рук передбачені у чинному на сьогодні законодавстві
3284

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
3061

Як правильно доглядати за спецодягом

Підприємство, промислова діяльність якого супроводжується небезпечними або шкідливими умовами праці чи пов'язана із використанням забруднювальних матеріалів, повинно видати працівникам засоби індивідуального захисту, зокрема спеціальний захисний одяг та взуття. У статті розглянемо основні правила догляду за спецодягом, які допоможуть зберегти його захисні властивості протягом тривалого часу.
5893

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді