Держпраці звертає увагу виробників, розповсюджувачів та споживачів: згідно зі статтею 5 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», постановою КМУ від 21.08.2019 № 771 затверджено Технічний регламент засобів індивідуального захисту. 30 серпня 2020 року регламент набере чинності.
Статті за темою
Усі статті за темоюЗасоби індивідуального захисту працівників
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
75425
Основні засоби захисту від шуму і вібрації
Зменшення впливу шуму та вібрації на працівників до допустимих величин є однією з умов покращення їхньої виробничої діяльності та засобом запобігання професійним хворобам. Якщо зменшити рівень шуму та вібрації не вдається, подбайте про засоби індивідуального захисту від шуму і вібрації.
58063
Основні засоби захисту органів слуху
Тривалий гучний вплив шуму згубно впливає на людський організм, оскільки при цьому пошкоджуються нервові закінчення внутрішнього вуха, які відповідають за слухову чутливість. Внаслідок цього розвиваються такі професійні захворювання, як туговухість та глухота. Для захисту від цих та інших проблем роботодавці мають подбати про засоби захисту органів слуху працівників.
4720
Наказ про забезпечення працівників спецодягом
У статті ви знайдете наказ про порядок забезпечення працівників спецодягом, розроблений відповідно до чинного законодавства.
44523
Термін використання засобів індивідуального захисту
Засоби індивідуального захисту зменшують вплив на працівників небезпечних та шкідливих чинників, запобігають нещасним випадкам і професійним захворюванням. Проте важливо вміти правильно ними користуватися і знати, яким має бути строк носіння спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту, щоб вони дійсно захищали працівника.
23270