Дізнайтеся, кого планує перевірити ДРС у 2018 році

Державна регуляторна служба України затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.

Нагадуємо, що згідно зі ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Дізнайтеся, кого планує перевірити ДРС у 2018 році Читайте також статтю: Набули чинності Вимоги до оформлення річних та комплексного планів здійснення заходів державного нагляду (контролю)

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити певний суб’єкт господарювання, можуть здійснити це виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік.

Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) шляхом письмового звернення до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності. У такому разі перевірка такого суб’єкта господарювання проводиться згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік затверджено наказом ДРС від 16 листопада 2017 року № 139. Скачати його можна тут:

Дізнайтеся, кого планує перевірити ДРС у 2018 році

За інформацією Державної регуляторної служби України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
111336

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
16693

Аудит охорони праці

Аудит роботи суб’єкта господарювання проводиться за декількома напрямами, зокрема, оцінюється наявність і повнота документації, стан обладнання і робіт та інше. Дізнайтеся, як провести внутрішній аудит охорони праці.
22803

Зразок відповіді на припис інспектора праці

За результатами інспекційного відвідування інспектор складе акт, а якщо виявить порушення законодавства про працю — припис про їх усунення. Як надати відповідь на припис про усунення порушень інспектора праці? Скористайтеся підготовленим нашим експертом зразком відповіді як орієнтиром.
30489

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді