Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн

Головним управлінням Держпраці у Львівській області оштрафовано товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається пасажирськими перевезеннями та зареєстроване у м. Дрогобич, за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Під час інспекційних відвідувань було виявлено порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці стосовно 52 працівників товариства. Зокрема, працівникам не було проведено індексацію грошових доходів, доплат за роботу у нічний час та святкові дні.

Відтак, Головним управлінням Держпраці у Львівській області, на підставі абз. 4 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, тобто за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, перевізника–порушника оштрафовано на 1 млн 664 тис. грн.

З початку року на Львівщині за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці Головним управлінням застосовано 11 фінсанкцій на загальну суму 2 млн 592 тис. грн.

Дрогобицький перевізник скоїв порушень на 1 млн 664 тис. грн Читайте також: Профілактика стомлюваності водіїв: організація робочих місць, режиму праці і відпочинку та правильного харчування

За інформацією Держпраці у Львівській області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96380

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
21534

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
26505

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
12683

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
109231

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді