Про результати проекту МОП «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників»

Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників». Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій

Минулого тижня відбулася Заключна конференція проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників».

Під час заходу обговорили питання соціального захисту населення у контексті ВІЛ/СНІДу в Україні, допомоги з соціального забезпечення, профілактики, лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, ролі неурядових організацій.

Нагадаємо, що спільно з Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІД та Фондом народонаселення ООН проект «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників» було впроваджено у Черкаській області протягом 2015 року.

За результатами проведеної роботи 2017 працівників та студентів пройшли тестування на ВІЛ, (7 осіб дізналися про свій ВІЛ+ статус та були направлені до СНІД-центру на лікування), близько 8 тис. працівників і студентів ознайомлено за програмою, 22 медпрацівника пройшли навчання з дотестового консультування.

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1484

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59270

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
40980