Нещасний випадок з працівником Рівненської АЕС: створено комісію для розслідування причин та обставин події

04.05.2017 в турбiнному вiддiленнi блоку №2 Рівненської АЕС, на якому триває планово-попереджувальний ремонт, стався нещасний випадок. Інформація про це опублікована на офіційному сайті РАЕС.

Під час техогляду конденсатора ТГ-4 працівник енергоремонтного підрозділу впав з висоти близько 1-го м. Внаслідок падіння він отримав травми та забої. Постраждалий був відправлений до приймального відділення СМСЧ-3 м. Вараш. Лікарі оцінюють його стан, як задовільний.

За фактом нещасного випадку на виробництві повідомлено відповідні державні та галузеві органи. На РАЕС створено комісію для розслідування причин та обставин події.


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11495

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2600

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
581

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1159

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39045