Працівник Дніпрообленерго помер на робочому місці: обставини нещасного випадку розслідує комісія

03.05.2017 близько 6 години ранку в диспетчерській Томаківського району електричних мереж ДТЕК «Дніпрообленерго» без ознак життя був знайдений співробітник підприємства (1984 р. н.).

За повідомленням прес-служби ДТЕК «Дніпрообленерго», на місці працювала поліція і швидка медична допомога. Працівники швидкої допомоги констатували смерть.

Зовнішніх ознак насильницької смерті та суїциду не виявлено. Обставини з'ясовуються.

Співробітник проходив щорічний медогляд і за станом здоров'я відповідав всім нормам для виконання роботи в рамках займаної посади.

Причини нещасного випадку буде вивчати і розслідувати спеціально створена комісія


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
24660

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
14747

Порядок дій у разі хімічної небезпеки

Хімічна аварія на режимному об’єкті або на об’єкті інфраструктури може мати масштабні наслідки. У статті ви знайдете інформацію про алгоритм дій у випадку загрози чи раптового виникнення хімічної небезпеки.
13983

Перша допомога працівнику, який травмував голову

Черепно-мозкова травма може мати тяжкі наслідки — навіть призвести до передчасної смерті. Тому важливо своє­часно й правильно надати домедичну допомогу травмованому. Як це зробити — допоможуть рекомендації експерта. Не забудьте поділитися ними з працівниками!
28816

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді