Інструкції з охорони праці

Інструкція з охорони праці садівника є документом, що містить обов’язкові для дотримання садівником вимоги з охорони праці при виконанні робіт, визначених його функціональними обов’язками.
Переглядів: 3693
У статті ви знайдете примірну інструкцію з охорони праці підсобного робітника. За потреби наведена інструкція з охорони праці для підсобного робітника може бути адаптована до умов вашого підприємства.
Переглядів: 11366
Інструкція з охорони праці для тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва розроблена з урахуванням вимог чинних нормативних документів та адаптована до умов воєнного стану.
Переглядів: 24581
Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
Переглядів: 27884
Для затвердження інструкцій з охорони праці керівник підприємства видає наказ «Про затвердження інструкцій з охорони праці». Скачайте приклад такого наказу, розроблений експертом.
Переглядів: 35411
Інструкція з охорони праці для озеленювача містить обов’язкові вимоги з охорони праці для озеленювача при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 6101
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою