Інструкції з охорони праці

Для створення безпечних і здорових умов праці на підприємстві розробляють інструкції з охорони праці. У статті підкажемо, яку інформацію необхідно вказати у розділі «Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях», адже саме в цьому розділі розробники інструкцій найчастіше припускаються помилок.
Переглядів: 10048
Як вести журнал обліку видачі інструкцій з охорони праці — розповідаємо у статті. Також ви можете скачати актуальний зразок журналу видачі інструкцій з охорони праці.
Переглядів: 36721
Посадові інструкції — це обов’язкові документи, що мають бути на кожному підприємстві. Пропонуємо скачати готовий зразок посадової інструкції інженера з експлуатації машинно-тракторного парку.
Переглядів: 5325
Інструкція з охорони праці для охоронця є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для охоронника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 11043
Інструкція з охорони праці інспектора прикордонної служби є нормативним документом, який встановлює вимоги з охорони праці до інспектора прикордонної служби Держприкордонслужби України під час несення ним військової служби.
Переглядів: 134
Інструкція з охорони праці для столяра-верстатника в деревообробній промисловості містить обов’язкові вимоги з охорони праці для столяра-верстатника при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 3455
Більше статей за темою Більше новин за темою Більше питань за темою