Домедична допомога: скачайте зразок інструкції

На порталі розміщено інструкцію з надання домедичної допомоги, яка має бути на кожному підприємстві

image69

СКАЧАТИ

Домедична допомога — це комплекс заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя та здоров’я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника. Проте надання такої допомоги потребує підготовки. Тож на кожному підприємстві має бути інструкція з надання домедичної допомоги, яку затверджують наказом по підприємству з обов’язковим вивченням працівниками.

 

На порталі «Служба охорони праці» опубліковано приклад інструкції з надання домедичної допомоги. Скачайте зразок та дійте згідно з інструкцією у разі необхідності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Знайомимося з нормативною базою з безпеки праці

Інженер з охорони праці не займається законотворчістю, однак опрацювання нормативної бази — складова його роботи. Він має знати, які існують нормативно-правові акти з охорони праці та як їх правильно застосовувати. Про основні нормативні документи з охорони праці — далі у статті.
23299

Акт службового розслідування порушень вимог безпеки

Після того, як комісія зі службового розслідування встановила причини, винних осіб і зміст порушень, вона складає акт службового розслідування. Скачайте Акт службового розслідування: зразок, розроблений експертом
7624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді