Який інструктаж провести працівниці після декретної відпустки

3381

Запитання

Який інструктаж потрібно провести працівниці після виходу на роботу з декретної відпустки (три роки)?

Відповідь


Працівниці після декретної відпустки необхідно провести позаплановий інструктаж на робочому місці. Підстава — пункт 6.6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15 (НПАОП 0.00-4.12-05).

Якщо ця працівниця виконувала до відпустки і знову виконуватиме роботу з підвищеною небезпекою, їй перед допуском до самостійної роботи необхідно провести спеціальне навчання та перевірку знань із питань охорони праці.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці садівника

Інструкція з охорони праці садівника є документом, що містить обов’язкові для дотримання садівником вимоги з охорони праці при виконанні робіт, визначених його функціональними обов’язками.
3666

Інструкція з охорони праці для підсобного робітника

У статті ви знайдете примірну інструкцію з охорони праці підсобного робітника. За потреби наведена інструкція з охорони праці для підсобного робітника може бути адаптована до умов вашого підприємства.
11344

Інструкція з охорони праці для працівника офісу

Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
27814