Статті за темою Інструкції з охорони праці

Розділ «Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях» в інструкціях з охорони праці
Для створення безпечних і здорових умов праці на підприємстві розробляють інструкції з охорони праці. У статті підкажемо, яку інформацію необхідно вказати у розділі «Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях», адже саме в цьому розділі розробники інструкцій найчастіше припускаються помилок.
10220
Посадова інструкція інженера з експлуатації машинно-тракторного парку
Посадові інструкції — це обов’язкові документи, що мають бути на кожному підприємстві. Пропонуємо скачати готовий зразок посадової інструкції інженера з експлуатації машинно-тракторного парку.
5367
Інструкція з охорони праці для охоронника
Інструкція з охорони праці для охоронця є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для охоронника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
11194
Інструкція з охорони праці інспектора прикордонної служби
Інструкція з охорони праці інспектора прикордонної служби є нормативним документом, який встановлює вимоги з охорони праці до інспектора прикордонної служби Держприкордонслужби України під час несення ним військової служби.
139
Інструкція з охорони праці для столяра-верстатника в деревообробній промисловості
Інструкція з охорони праці для столяра-верстатника в деревообробній промисловості містить обов’язкові вимоги з охорони праці для столяра-верстатника при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
3494
Зразок інструкції з експлуатації внутрішнього протипожежного водопроводу
Системи внутрішнього протипожежного водопроводу потрібно постійно утримувати у справному стані, щоб під час пожежі не виникло проблем з подачею необхідної кількості води. Допоможе у цьому готова інструкція з експлуатації внутрішнього протипожежного водопроводу, розроблена нашим експертом.
5323
Інструкція з охорони праці під час роботи в нічний час
Працівники, які виконують роботи в нічний час мають, знати, які вимоги безпеки існують перед початком роботи та під час її виконання, як діяти, якщо станеться непередбачена ситуація тощо. Інструкція з охорони праці в нічний час, розроблена експертом, регулює ці та інші питання. За потреби її можна скачати та адаптувати до особливостей вашого підприємства.
3172
Інструкція з охорони праці для двірника
Інструкція — акт з охорони праці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та видів їхньої діяльності. Вона має бути стислою, зрозумілою та конкретною. Щоб зекономити час, пропонуємо скачати готову інструкцію з охорони праці для двірника та за потреби адаптувати її до умов вашого підприємства.
11991