Статті за темою Інструкції з охорони праці

Інструкція з охорони праці для підсобного робітника
У статті ви знайдете примірну інструкцію з охорони праці підсобного робітника. За потреби наведена інструкція з охорони праці для підсобного робітника може бути адаптована до умов вашого підприємства.
10833
Інструкція з охорони праці для працівника офісу
Щоб вберегти офісних працівників від можливих виробничих травм або професійних захворювань, розробіть та затвердьте інструкцію з охорони праці для працівника офісу. У статті ви знайдете зразок такої інструкції. За потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
27119
Інструкція з охорони праці для озеленювача
Інструкція з охорони праці для озеленювача містить обов’язкові вимоги з охорони праці для озеленювача при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
5907
Інструкція з охорони праці для вантажника
Інструкція з охорони праці для вантажника є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час виконання вантажних робіт. Скачайте примірну інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
11488
Інструкція з охорони праці для машиніста земснаряда
Інструкція з охорони праці для машиніста плавучого земснаряда є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП для машиніста земснаряда при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
1664
Інструкція з охорони праці для кур’єра
Інструкція з охорони праці для кур’єра є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для кур’єра при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
3494
Види інструкцій з охорони праці
Інструкція є нормативним актом, який містить обов’язкові для дотримання працівниками вимоги з охорони праці при виконанні ними робіт певного виду або за певною професією. У статті розповімо, які бувають види інструкцій з охорони праці та яких вимог потрібно дотримуватися при їх розробці.
38739