Международная организация труда определилась с темой Всемирного дня охраны труда 2021.

28 апреля МОТ объявила Всемирным днем охраны труда. Это было сделано для того, чтобы привлечь внимание мировой общественности к нерешенным проблемам в сфере охраны труда и показать, как создание и продвижение культуры охраны труда может способствовать снижению ежегодной смертности на рабочем месте. В этот день более чем в ста странах мира проводятся мероприятия, объединенные определенной темой.
Тему (девиз) Всемирного дня охраны труда ежегодно провозглашает Международная организация труда. В 2020 году она звучала так: «Остановим пандемию: безопасность и гигиена труда могут спасти жизнь».
28 апреля в Украине также отмечают День охраны труда. Он введен указом Президента Украины от 18.08.2006 № 685/2006. Чтобы должным образом подготовиться к событию, ознакомьтесь с новой темой, утвержденной МОТ.
Тема Дня охраны труда — 2021
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.