Оприлюднено проєкт наказу «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників на роботі під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив»

Встигніть ознайомитися з документом та надіслати свої пропозиції й зауваження

Оприлюднено проєкт наказу «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників на роботі під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив»

Проєкт наказу «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я працівників на роботі під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив» (далі — Проєкт) розроблено з метою правового регулювання та визначення актуальних вимог безпеки.

Якщо працівник отруївся шкідливими речовинами

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зазначає, що реалізація Проєкту акта впливатиме на інтереси суб’єктів господарювання, які використовують найману працю, що пов’язана зі зберіганням, пакуванням нітрату амонію та використанням його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив у кількості 500 кг або більше.

Згідно зі статистичними даними зміни торкнуться таких суб’єктів господарювання:

  • великих (6%);
  • середніх (79,5%);
  • малих (14,5%).

Мікросуб’єктів, яких стосувалися б оновлені вимоги, на ринку немає.

На думку розробників Проєкту, його прийняття сприятиме підвищенню рівня безпеки поводженню з нітратом амонію як добривом, поліпшенню умов праці, посилить вимоги до регламентації безпечних методів роботи працівників суб’єктів господарювання, які виконують роботи під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив.

Пропозиції та зауваження до зазначеного Проєкту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
факс/тел.: (044) 279-05-52.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123234

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40407

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
98015

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді