Міжнародна організація праці визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці 2021.

28 квітня МОП оголосила Всесвітнім днем охорони праці. Це було зроблено для того, щоб привернути увагу світової громадськості до невирішених проблем у сфері охорони праці та показати, як створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, об’єднані певною темою.
ТОП-3 консультації для Вас:
Тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці щороку проголошує Міжнародна організація праці. У 2020 році вона звучала так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».
28 квітня в Україні також відзначають День охорони праці. Він запроваджений указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006. Щоб належним чином підготуватися до події, ознайомтеся з новою темою, затвердженою МОП.
Тема Дня охорони праці — 2021
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.