Міжнародна організація праці визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці 2021.
28 квітня МОП оголосила Всесвітнім днем охорони праці. Це було зроблено для того, щоб привернути увагу світової громадськості до невирішених проблем у сфері охорони праці та показати, як створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, об’єднані певною темою.
ТОП-3 консультації для Вас:
Тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці щороку проголошує Міжнародна організація праці. У 2020 році вона звучала так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».
28 квітня в Україні також відзначають День охорони праці. Він запроваджений указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006. Щоб належним чином підготуватися до події, ознайомтеся з новою темою, затвердженою МОП.
Тема Дня охорони праці — 2021
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець