У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій

У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов’язків на тимчасово окупованій території або районів проведення антитерористичної операції

У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов’язків на тимчасово окупованій території або районів проведення антитерористичної операції.

174 робітника (у тому числі 63 зі смертельним наслідком), які не брали участь в бойових діях та перебували на цих територіях не виконуючи роботи воєнного характеру, отримали поранення. 

За видами економічної діяльності дані нещасні випадки розподілені наступним чином:

  • вугільна промисловість  12 випадків, поранено 49 працівників, у тому числі 13 зі смертельним наслідком;
  • енергетична галузь  6 випадків, поранено 12 працівників, у тому числі 5 зі смертельним наслідком;
  • металургійна промисловість  7 випадків, поранено 22 працівники, у тому числі 10 зі смертельним наслідком;
  • машинобудування  2 випадки, 2 працівників поранено зі смертельним наслідком;
  • газова промисловість  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком;
  • будівельна галузь  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком;
  • підприємства транспорту  13 випадків, поранено 22 працівники, у тому числі 7 зі смертельним наслідком;
  • житлово-комунальне господарство  5 випадків, поранено 9 працівників, у тому числі 3 зі смертельним наслідком;
  • агропромисловий комплекс  11 випадків, поранено 21 працівника, у тому числі 8 зі смертельним наслідком;
  • соціально-культурна сфера  17 випадків, поранено 34 працівника, у тому числі 12 зі смертельним наслідком;
  • зв’язок  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком.

Нещасні випадки та знищення майна, що є власністю приватних осіб та держави, інших громадських установ чи соціальних або кооперативних організацій, сталися внаслідок артилерійських обстрілів і вибухів снарядів під час ведення бойових дій на цих територіях.
Незважаючи на те, що всі нещасні випадки сталися не внаслідок виробничих аварій на небезпечних виробничих об’єктах, вони є порушенням вимог Конвенції ООН № 995 «Про захист цивільного населення під час війни», яка набрала чинності 21.10.1950 року.

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
397

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11895

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
63

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді