У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій

У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов’язків на тимчасово окупованій території або районів проведення антитерористичної операції

У 2014 році зареєстровано 76 групових та смертельних нещасних випадків з цивільними працівниками, які стались внаслідок ведення бойових дій, під час виконання трудових обов’язків на тимчасово окупованій території або районів проведення антитерористичної операції.

174 робітника (у тому числі 63 зі смертельним наслідком), які не брали участь в бойових діях та перебували на цих територіях не виконуючи роботи воєнного характеру, отримали поранення. 

За видами економічної діяльності дані нещасні випадки розподілені наступним чином:

 • вугільна промисловість  12 випадків, поранено 49 працівників, у тому числі 13 зі смертельним наслідком;
 • енергетична галузь  6 випадків, поранено 12 працівників, у тому числі 5 зі смертельним наслідком;
 • металургійна промисловість  7 випадків, поранено 22 працівники, у тому числі 10 зі смертельним наслідком;
 • машинобудування  2 випадки, 2 працівників поранено зі смертельним наслідком;
 • газова промисловість  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком;
 • будівельна галузь  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком;
 • підприємства транспорту  13 випадків, поранено 22 працівники, у тому числі 7 зі смертельним наслідком;
 • житлово-комунальне господарство  5 випадків, поранено 9 працівників, у тому числі 3 зі смертельним наслідком;
 • агропромисловий комплекс  11 випадків, поранено 21 працівника, у тому числі 8 зі смертельним наслідком;
 • соціально-культурна сфера  17 випадків, поранено 34 працівника, у тому числі 12 зі смертельним наслідком;
 • зв’язок  1 випадок, 1 поранений зі смертельним наслідком.

Нещасні випадки та знищення майна, що є власністю приватних осіб та держави, інших громадських установ чи соціальних або кооперативних організацій, сталися внаслідок артилерійських обстрілів і вибухів снарядів під час ведення бойових дій на цих територіях.
Незважаючи на те, що всі нещасні випадки сталися не внаслідок виробничих аварій на небезпечних виробничих об’єктах, вони є порушенням вимог Конвенції ООН № 995 «Про захист цивільного населення під час війни», яка набрала чинності 21.10.1950 року.

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді