Запит про проведення АТО на території, де працював працівник, для отримання дубліката трудової книжки надсилається на адресу СБУ

Про це йдеться у листах Міністерства соціальної політики України «Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник» від 12.01.2015 № 103/0/14-15/06 та Антитерористичного центру при Службі безпеки України «Щодо отримання інформації з АТЦ при СБУ про проведення антитерористичної операції» від 16.12.2014 № 33/8428

Про це йдеться у листах Міністерства соціальної політики України «Щодо запиту на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник» від 12.01.2015 № 103/0/14-15/06 та Антитерористичного центру при Службі безпеки України «Щодо отримання інформації з АТЦ при СБУ про проведення антитерористичної операції» від 16.12.2014 № 33/8428.

Пунктом 5.6 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 № 58 (далі — Інструкція № 58) передбачається можливість видачі дубліката трудової книжки за новим місцем роботи працівнику, який не має доступу до своєї трудової книжки внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту України, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.

Дублікат може бути виданий за новим місцем роботи на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмовому вигляді інформації зі штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, що надається в довільній формі.

У листі зазначається, що виходячи з практики, яка склалася, при реалізації положень п. 5.6 Інструкції № 58 запит на отримання у письмовому вигляді інформації (у довільній формі) про проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник, надсилається ним на адресу Служби безпеки України.

В листі Антитерористичного центру додатково роз’яснюється, що для організації і проведення АТО та координації діяльності суб’єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до АТО, при Службі безпеки України функціонує Антитерористичний центр.

Звернення громадян щодо надання інформації про проведення АТО на певній території України розглядаються Штабом Антитерористичного центру при Службі безпеки України відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР  та Інструкції про порядок розгляду в Службі безпеки України звернень громадян (затверджена наказом СБУ від 27.01.2005 № 44). Письмова інформація про проведення АТО надається громадянам офіційним листом Штабу АТЦ при СБУ за результатами розгляду їх звернень.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді