Уряд готує зміни в нафтогазодобувній промисловості

В Кабміні затвердили проєкт наказу про правила безпеки в галузі

Уряд готує оновлення в нафтогазодобувній промисловості

Мінекономіки оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості». Розробкою документа займалася Державна служба України з питань праці.

Знаки безпеки на виробництві

Проєкт акта має на меті запровадження правового регулювання та підвищення рівня безпеки праці під час виконання робіт на підприємствах нафтогазодобувної промисловості.

Документ встановлює організаційні та технічні вимоги безпеки під час проєктування, буріння, а також спорудження та експлуатації, капітального ремонту та досліджень нафтових, газових та інших свердловин, систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу. Крім того, проєкт закріплює вимоги безпеки для підготовки нафти і газу до транспортування магістральними трубопроводами та до технологічного устаткування об’єктів нафтогазовидобувної промисловості.

У Кабміні вважають, що прийняття проєкту акта та реалізація його вимог підвищать загальний рівень промислової безпеки та охорони праці на підприємствах нафтогазодобувної промисловості та зроблять умови праці безпечними та здоровими.

Впродовж місяця можна внести пропозиції та зауваження до документа за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
e-mail: [email protected];
факс/тел.: (044) 289 30 31.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7829

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86397

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді