В Кабміні затвердили проєкт наказу про правила безпеки в галузі
Мінекономіки оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості». Розробкою документа займалася Державна служба України з питань праці.
Знаки безпеки на виробництві
Проєкт акта має на меті запровадження правового регулювання та підвищення рівня безпеки праці під час виконання робіт на підприємствах нафтогазодобувної промисловості.
Документ встановлює організаційні та технічні вимоги безпеки під час проєктування, буріння, а також спорудження та експлуатації, капітального ремонту та досліджень нафтових, газових та інших свердловин, систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу. Крім того, проєкт закріплює вимоги безпеки для підготовки нафти і газу до транспортування магістральними трубопроводами та до технологічного устаткування об’єктів нафтогазовидобувної промисловості.
У Кабміні вважають, що прийняття проєкту акта та реалізація його вимог підвищать загальний рівень промислової безпеки та охорони праці на підприємствах нафтогазодобувної промисловості та зроблять умови праці безпечними та здоровими.
Впродовж місяця можна внести пропозиції та зауваження до документа за адресою:
Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
факс/тел.: (044) 289 30 31.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець