Інспектори Держпраці тепер можуть проводити перевірки разом з поліцією

Спільні заходи передбачені меморандумом, який підписали структури

Інспектори Держпраці тепер можуть проводити перевірки разом з поліцією

Очільники Держпраці та Нацполіції підписали меморандум про співробітництво та партнерство. Домовленість передбачає проведення спільних заходів та обмін інформацією з питань детінізації ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та забезпечення публічної безпеки та порядку при здійсненні такого контролю.

Як проходять перевірки з охорони праці

Як наголосили у Держпраці, меморандум має на меті об'єднання зусиль обох відомств щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.

Інспектори Держпраці тепер можуть проводити перевірки разом з поліцією Все про те, як відбувається перевірка підприємств

Варто зауважити, що наразі триває масштабна кампанія, яку з початку липня розпочали Державна служба України з питань праці спільно з Державною податковою службою України.

Інспектори Держпраці тепер можуть проводити перевірки разом з поліцією Дізнайтеся, в яких випадках підприємство має право не допускати інспекторів Держпраці до перевірки

Держпраці вже похвалилася результатами. Так, за перші 10 днів інспекційної кампанії вдалося виявити 2 097 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів. У відомстві додали, що важливу роль відіграли бази податківців, які дали змогу підвищити ефективність планування контрольних заходів до 92,3%.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40083

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7965

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86399

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58940

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді