Оновлено форму статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці)

Зміни затвердив Держстат. Саме в оновленому вигляді потрібно буде подавати звіт за 2021-й рік.

Форму статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) оновили

Державна служба статистики України затвердила оновлену форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Зміни впроваджено наказом від 25.06.2021 № 170.

Звітуємо з питань охорони праці правильно

Нова форма державного статистичного спостереження поширюється на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.

Форму статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) оновилиСкачайте звіт з праці (квартальний) за формою № 1-ПВ

Методологічне керівництво за збиранням й опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження здійснюватиме департамент соціальної статистики.

Зауважимо, форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держстату від 26.06.2017 № 150, втратить чинність з 01.02.2022.

Джерело: Державна служба статистики України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123236

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40407

Накази з охорони праці на підприємстві: види, оформлення, строки та порядок зберігання

Загальна інформація про накази з охорони праці на підприємстві, нормативне регулювання та види наказів. Скільки потрібно зберігати накази з охорони праці на підприємстві?
98015

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді