Зміни затвердив Держстат. Саме в оновленому вигляді потрібно буде подавати звіт за 2021-й рік.

Державна служба статистики України затвердила оновлену форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Зміни впроваджено наказом від 25.06.2021 № 170.
Звітуємо з питань охорони праці правильно
Нова форма державного статистичного спостереження поширюється на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.
Скачайте звіт з праці (квартальний) за формою № 1-ПВ
Методологічне керівництво за збиранням й опрацюванням даних за формою державного статистичного спостереження здійснюватиме департамент соціальної статистики.
Зауважимо, форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держстату від 26.06.2017 № 150, втратить чинність з 01.02.2022.
Джерело: Державна служба статистики України
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Один раз на два роки юридичні особи зобов’язані звітувати про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ. Актуальний бланк ви можете скачати у статті.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.