Сімнадцятого квітня з ініціативи Державної служби України з питань праці відбулася нарада з фахівцями Держсанепідслужби та Міністерства охорони здоров’я, щодо утворення в структурі апарату Держпраці та її територіальних органах структурного підрозділу з питань гігієни умов праці
Сімнадцятого квітня з ініціативи Державної служби України з питань праці відбулася нарада з фахівцями Держсанепідслужби та Міністерства охорони здоров’я, щодо утворення в структурі апарату Держпраці та її територіальних органах структурного підрозділу з питань гігієни умов праці.
У нараді взяли участь Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, фахівець ДУ «Інститут медицини праці АМН України», В.о. начальника управління громадського здоров’я та головний спеціаліст МОЗ України, керівництво Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України.
Наприкинці зустрічі домовилися про подальшу співпрацю щодо працевлаштування фахівців у структурному підрозділі з питань умов гігієни праці.
За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець