Нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Міністерство екології та природних ресурсів України у листі від 22.01.2015 № 7/105-15 пояснило нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Міністерство екології та природних ресурсів України у листі від 22.01.2015 № 7/105-15 пояснило нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого віднесено до:

  • другої або третьої групи — обласними, Київською, Севастопольською міськдержадміністраціями, органом виконавчої влади АР Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням із Держсанепідслужбою;
  • першої групи — Мінприроди за погодженням із Держсанепідслужбою.

На цьому наголосило Мінприроди, нагадавши, що об’єкти належать до:

  • першої групи, якщо взяті на державний облік і мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися екологічно безпечні технології та методи керування;
  • другої групи, якщо взяті на державний облік, але не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися екологічно безпечні технології та методи керування;
  • третьої групи, якщо не віднесені до першої і другої груп.

Строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами становить:

  • 7 років — для об’єктів першої групи;
  • 10 років — для об’єктів другої групи;
  • необмежений — для об’єктів третьої групи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21326

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді