Нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Міністерство екології та природних ресурсів України у листі від 22.01.2015 № 7/105-15 пояснило нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу

Міністерство екології та природних ресурсів України у листі від 22.01.2015 № 7/105-15 пояснило нюанси видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого віднесено до:

  • другої або третьої групи — обласними, Київською, Севастопольською міськдержадміністраціями, органом виконавчої влади АР Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням із Держсанепідслужбою;
  • першої групи — Мінприроди за погодженням із Держсанепідслужбою.

На цьому наголосило Мінприроди, нагадавши, що об’єкти належать до:

  • першої групи, якщо взяті на державний облік і мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися екологічно безпечні технології та методи керування;
  • другої групи, якщо взяті на державний облік, але не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися екологічно безпечні технології та методи керування;
  • третьої групи, якщо не віднесені до першої і другої груп.

Строк дії дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами становить:

  • 7 років — для об’єктів першої групи;
  • 10 років — для об’єктів другої групи;
  • необмежений — для об’єктів третьої групи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
33

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
398

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11897

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
64

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47350

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді