До парламенту надійшов законопроєкт про зменшення адмінтиску на бізнес

Документ передбачає реформування трудових відносин та запровадження договірного режиму їх регулювання

До парламенту надійшов законопроєкт про зменшення адмінтиску на бізнес

Минулого тижня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».

Цивільно-правовий договір на виробництві: що варто знати

Документ пропонує низку змін, проте основною є доповнення Кодексу законів про працю розділом про договірний режим регулювання трудових відносин. Такий формат передбачає можливість встановлення індивідуальних умов праці безпосередньо трудовим договором.

Зокрема, сторони отримають змогу на власний розсуд за взаємною згодою врегулювати свої відносини в частині:

  • виникнення і припинення трудових відносин;
  • системи оплати праці;
  • норм праці;
  • розміру заробітної плати з урахуванням встановленого законом граничного мінімального розміру, надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат;
  • тривалості робочого часу та відпочинку з додержанням норм загальної тривалості робочого тижня, тривалості щотижневого відпочинку та інших прав і гарантій, які визначені КЗпП.

У законопроєкті передбачено також внесення змін до Законів України «Про охорону праці», «Про відпустки», «Про професійні спілки їх права та гарантії діяльності».

Так, у документі зазначено, що на прохання працівника щорічна відпустка може бути поділена на частини будь-якої тривалості або надана працівникові на її повну тривалість з урахуванням встановлених норм тривалості щорічних відпусток. За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін більший ніж 15 календарних днів на рік, якщо така умова передбачена трудовим договором. А заробітна плата працівникам за весь час щорічної відпустки виплачується не пізніше першого дня відпустки.

У пояснювальній записці до проєкту закону зазначено, що наразі вкрай жорстка зарегульованість трудових відносин суперечить принципам ринкового саморегулювання і не відповідає актуальним потребам ринку. Внаслідок цього роботодавці не можуть уникнути порушень законодавства про працю через застарілі та часом неадекватні норми, перебувають під постійним тиском контролюючих органів, а результатом цього є поглиблення кризових явищ в економіці та повільне зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Серед основних проблем роботодавців автори законопроєкту виокремили забюрократизованість,надмірну складність обліку кадрів та невиправданий тиск з боку органів контролю.

Автори законопроєкту впевнені, що документ дозволить модернізувати застарілі методи держрегулювання, підвищити гнучкість ринку праці, створити нові робочі місця, зменшити бюрократичне навантаження на роботодавців, створити стимули для детінізації зайнятості та підвищити рівень соціальної захищеності працівників і забезпечити збільшення надходжень до бюджету.

Наразі проєкт Закону направлено на розгляд парламентських комітетів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді