Рішення суду: інженер з ОП не може працювати за цивільно-правовим договором

Третій апеляційний адміністративний суд м. Дніпро розглянув скаргу Управління Держпраці у Кіровоградській області на рішення Кіровоградського окружного адміністративного суду за позовом одного із підприємств Світловодська про скасування постанови Держпраці в області про накладення штрафу через оформлені неналежним чином трудові відносини з інженером з охорони праці.

Як підготуватися до перевірки Держпраці

У вересні 2018 р. головний державний інспектор Управління під час інспекційного відвідування встановила, що на підприємстві укладено цивільно-правовий договір на надання послуг з одним із працівників. На думку інспектора, такі правовідносини є трудовими відносинами, оформленими неналежним чином.

На підставі акта відвідування заступник начальника Управління винесла постанову про накладення штрафу, за якою за порушення законодавства про працю на товариство накладено штраф у розмірі 111 690 грн (на той час за використання нелегальної праці однієї особи).

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

У жовтні 2018 р. товариство подало позов до Управління про скасування постанови про штраф. Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з того, що у правовідносинах між позивачем та працівником містяться ознаки, характерні цивільно-правовим відносинам, однак, колегія суддів у Дніпрі не погодилась з висновками суду першої інстанції.

Як установив апеляційний суд, на підприємстві відповідним наказом створено службу охорони праці. Виконання функцій служби покладено на інженера з охорони праці. Як засвідчено у матеріалах інспекційного відвідування, з ним укладено цивільно-правовий договір на надання послуг. Яких саме, у договорі не зазначено, а також не вказано обсяг виконуваних робіт або послуг, що властиво цивільно-правовим відносинам.

Аналізуємо судову практику

Рішення суду: інженер з ОП не може працювати за цивільно-правовим договором
Ірина ШКАРІВСЬКАюрист, постійний автор статей та лектор вебінарів на теми законодавства про охорону праці
У яких випадках фахівця з охорони праці можуть притягти до адміністративної та кримінальної відповідальності, як законно уникнути відповідальності

В актах виконаних робіт з серпня 2017 до серпня 2018 р. зазначено перелік послуг, які надавав працівник. Це підготовка та розробка нормативних документів з охорони праці, підготовка та погодження декларації відповідності і матеріально технічної бази із виконання робіт підвищеної небезпеки, систематичний контроль за станом охорони праці на робочих місцях, підготовка працівників до здачі іспитів в учбово-курсовому комбінаті. На основі цих даних апеляційний суд вирішив, що правовідносини з цією особою є трудовими відносинами, неоформленими належним чином. Тобто працівник допущений до роботи без укладення трудового договору з порушенням вимог ст. 24 КЗпП України.

Згаданий інженер з охорони праці на підставі наказу «Про призначення постійно діючої комісії по перевірці знань з питань охорони праці» входив до складу комісії, а також на підставі наказу «Про призначення працівників, відповідальних за проведення вступного інструктажу з охорони праці та правил пожежної безпеки» був призначений відповідальним. Як встановив суд, ця особа виконувала на підприємстві обовязки інженера з ОП, праця здійснювалась із систематичним виконанням трудових функцій та дотриманням трудової дисциплінина, а також на неї поширювалася дія наказів директора підприємства.

Перевірте свої знання з охорони праці

Спеціалісти служби охорони праці у разі виявлення порушень мають право видавати керівникам структурних підрозділів підприємства обов’язкові для виконання приписи щодо усунення наявних недоліків, одержувати від них необхідні відомості, документацію і пояснення; надсилати роботодавцю подання про притягнення до відповідальності працівників, які порушують вимоги щодо охорони праці. Припис спеціаліста з охорони праці може скасувати лише роботодавець.

Враховуючи наведене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що обов’язки інженера з охорони праці можна виконувати лише перебуваючи у трудових відносинах з підприємством.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Новий Покажчик НПАОП

Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні у 2024 році нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці.
94730

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
310

Журнал реєстрації інструктажів з безпеки руху

Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
14167

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді