Шкарівська Ірина

Шкарівська Ірина
адвокат

Працює у галузі права з 2011 р., статус адвоката має з 2016 р.

Закінчила юридичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка.

Працює начальником юридичного відділу ТОВ «Компанія «Ліберті Україна» (м. Київ).

Постійний автор статей та лектор вебінарів на теми законодавства про охорону праці.

Статті автора

Предписание инженера по охране труда
Для того чтобы определить нарушения требований нормативно-правовых актов по охране труда на предприятии и предложить руководителям структурных подразделений сроки, в которые нужно устранить эти нарушения, инженер по охране труда выдает обязательное для выполнения предписание. Воспользуйтесь образцом такого предписания, разработанным экспертом.
5401
Припис інженера з охорони праці
Для того, щоб визначити порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці на підприємстві та запропонувати керівникам структурних підрозділів строки, у які потрібно усунути ці порушення, інженер з охорони праці видає обов'язковий для виконання припис. Скористайтеся зразком такого припису, розробленим експертом.
363
Акт об отказе в подписании предписания инженера по охране труда
Инженер по охране труда имеет право выдавать руководителям структурных подразделений предприятия обязательные для исполнения предписания по устранению имеющихся недостатков. Не всегда виновные в нарушениях лица хотят их подписывать. Инженеру по ОТ важно знать, как правильно действовать дальше. В статье вы найдете образец Акта об отказе в подписании предписания инженера по охране труда и советы относительно поведения в конфликтной ситуации.
2349
Акт про відмову у підписанні припису інженера з охорони праці
Інженер з охорони праці має право видавати керівникам структурних підрозділів підприємства обов’язкові для виконання приписи щодо усунення наявних недоліків. Однак винні у порушеннях особи іноді відмовляються їх підписувати. Інженеру з ОП важливо знати, як правильно діяти далі. У статті ви знайдете зразок Акта про відмову у підписанні припису інженера з охорони праці та поради щодо поведінки у конфліктній ситуації.
8547
Порядок проведения проверки субъектов хозяйствования
Инспекторы Гоструда имеют право контролировать, как субъекты хозяйствования придерживаются законодательства по вопросам охраны труда путем плановых и внеплановых проверок. В статье расскажем, как подготовиться к визиту контролеров и как проверяют соблюдение законодательства в сфере охраны труда.
2037
Порядок проведення перевірки суб'єктів господарювання
Перевірка підприємства контролюючими органами — завжди привід для хвилювання. У статті розповімо, як підготуватися до візиту контролерів Держпраці та як перевіряють підприємства щодо працеохоронних заходів.
5105