Держпраці роз’яснила основні відмінності між трудовим та цивільно-правовим договорами

Під час перевірок нерідко бувають ситуації, коли інспектори праці визнають цивільно-правові договори за фактом трудовими та штрафують порушників. Які основні відмінності між цими двома видами договорів — дізнайтеся з офіційного роз’яснення.

Для зручності, основні відмінності між трудовим договором та цивільно-правовим наведені у таблиці.

Трудовий договір

Цивільно-правовий договір

Регулюється Кодексом законів про працю

Регулюється Цивільним кодексом України

Працівник зобов’язується виконувати роботу згідно кваліфікації і підпорядковуватись правилам внутрішнього розпорядку

Виконавець зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу (надати послугу), а замовник зобов’язується прийняти і оплатити результати роботи (оплатити послугу).

Подається заява і приймається наказ про прийняття на роботу

Сторони підписують письмовий договір (працівник подає паспорт та довідку про ідентифікаційний номер)

Вноситься запис у трудову книжку

Не вноситься запис у трудову книжку

У договорі зазначається посада, розмір зарплати, дата початку роботи

У договорі зазначається предмет (річ або послуга), ціна і строк договору

Предметом договору є сам процес роботи

Предметом договору є кінцевий результат роботи або послуги

Вид оплати — зарплата

Вид оплати — винагорода

Розмір оплати — не менше мінімальної зарплати

Розмір винагороди — визначається у договорі і не залежить від мінімальної зарплати

Строк оплати — не рідше 2 разів на місяць

Строк оплати зазначається у договорі

Передбачені соціальні гарантії — оплата періоду непрацездатності, допомоги по безробіттю, відпустки

Соціальні гарантії надаються тільки тоді, коли виконавець самостійно проводить відрахування до соціальних фондів

Надається оплачувана щорічна відпустка, виплати на відрядження тощо

Трудові гарантії не надаються

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

За трудовим договором громадянин набуває статусу «працівник», його трудові відносини регулює законодавство про працю. Працівник має право на відпочинок, право на здорові та безпечні умови праці, на матеріальне забезпечення у порядку соціального страхування.

Предметом трудового договору є процес праці — виконання роботи з певної спеціальності, кваліфікації, посади, тобто виконання працівником певної трудової функції. При цьому трудова функція, як правило, не передбачає будь-якого кінцевого результату. Оплата праці гарантована. Заробітна плата виплачується регулярно в робочі дні не рідше двох разів на місяць.

У договорі підряду/цивільно-правовому договорі будь-які гарантії при укладенні такого виду договору Цивільним кодексом не передбачено. За договором підряду одна сторона зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони. Предметом договору є кінцевий результат. Підрядник/виконавець робіт не зобов’язаний виконувати вимоги правил внутрішнього трудового розпорядку.

Трудовий договір при проходженні виробничої практикиМаєте працівників, з якими не оформили трудового договору? Тоді вам потрібно знати про адміністративну відповідальність за допуск працівника до роботи без трудового договору

За цивільно-правовим договором працівник самостійно організовує процес роботи, сам виконує її і відповідає за неї. Працівник за договором такого характеру є незахищеним та позбавленим будь-яких соціальних гарантій. Загальнообов’язкове державне соціальне страхування підрядників від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності або загибелі, здійснюється добровільно.

На відміну від трудового договору, винагорода за цивільно-правовим договором встановлюється лише за згодою сторін. Оплачується не процес праці, а його кінцевий результат, який визначається після закінчення роботи та оформляється актом.

Джерело: управління Держпраці у Тернопільській області

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88334

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11773

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108489

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді