Перевізника оштрафовано на понад 7,5 млн грн за неоформлених працівників

Миколаївський автоперевізник поплатився за використання праці 68 робітників без укладення трудових договорів.

За результатами інспекційного відвідування товариства, яке надає послуги з пасажирських автоперевезень за 3 міськими та 4 приміськими маршрутами, інспекторами праці управління Держпраці у Миколаївській області встановлено факт використання праці 68 робітників без укладення трудових договорів.

Водії працювали на підприємстві згідно затвердженого режиму робочого часу та графіків обслуговування автобусних маршрутів, про що свідчать дані табелю обліку робочого часу та видані водіям подорожні листи. Але, між товариством та водіями не були оформлені трудові відносини.

Перевізника оштрафовано на понад 7,5 млн грн за неоформлених працівників Чи знаєте ви, в яких випадках підприємство має право не допускати інспекторів Держпраці до перевірки

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 265 КЗпПУ за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

За порушення трудового законодавства уповноваженою особою Управління Держпраці у Миколаївській області на суб’єкта господарювання накладено штраф у розмірі майже 7,6 млн грн.

За інформацією Держпраці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11594

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108426

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3974

Які штрафи передбачені за порушення правил пожежної безпеки

Порушникам вимог пожежної безпеки слід готуватися до відповідальності за свої дії. Про те, які саме штрафи за порушення вимог пожежної безпеки передбачені у чинному законодавстві в 2024 році, — далі.
24544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді