Держгірпромнагляд: про травматизм на виробництві станом на 7 вересня 2015 року

Держгірпромнагляд подає статистику травматизму на підприємствах України за період з 1 по 6 вересня 2015 року

За період з 1 по 6 вересня 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано особи: по 1 особі на підприємствах Київської, Одеської та Полтавської областей.

Випадки травмування сталися на підприємстві транспорту, у сфері житлово-комунального господарства та в агропромисловому комплексі.

За серпень 2015 року смертельно травмовано 27 осіб, за серпень 2014 року травмовано 64 особи (зменшення на 58%).

За вісім місяців 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 240 осіб, за вісім місяців 2014 року — 382 особи (зменшення на 37%).

Основними причинами нещасних випадків стали:

  • дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (70 осіб);
  • падіння (32 особи);
  • падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (26 осіб);
  • ураження електричним струмом (28 осіб);
  • дія предметів та деталей, що рухаються (22 особи);
  • ведення бойових дій (18 осіб);
  • пожежа (12 осіб).
ІНСТРУКТАЖІ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88334

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7728

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1799

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4883

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді