З початку вересня забудовники повинні керуватися новими ДБН

Новий ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» вступає в дію з 1 вересня 2018 року.
Відтепер архітектурні, проектні організації, генпідрядники, замовники будівництва мають проектувати, а також розробляти проектну документацію (або приводити у відповідність наявні документи) відповідно до нового ДБН.

У новому ДБН:
Уряд привів ДБН у відповідність до стандартів ЄС Читайте також: Дотримання правил безпеки на будівництві

При цьому, як повідомляють у Мінрегіоні, в Окружному адміністративному суді міста Київ зареєстровано декілька позовів від компаній та фізичних осіб, що направлені на визнання протиправним та нечинним наказу Мінрегіону, що затверджує зазначений ДБН. 27 серпня по одному з позовів суд виніс ухвалу задовільнити заяву про його забезпечення. Однак при розгляді іншого аналогічного позову суд відмовив у задоволенні заяви.

Мінрегіон подав клопотання про скасування прийнятого запобіжного заходу щодо зупинення дії наказу Мінрегіону та клопотання про розгляд справи у порядку загального розгляду — відкрито з присутністю сторін та представників громадськості.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
397

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11894

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
63

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді