ДТП під час відрядження. Як комісія кваліфікувала нещасний випадок

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 26 лютого 2018 року. Внаслідок ДТП постраждали двоє осіб 1967 та 1947 року народження, одна особа загинула.

Перебуваючи у відрядженні і керуючи власним автомобілем ВАЗ 21214, П. під час виконання маневру обгону виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ 2107. Водій «сімки» від отриманих травм загинув на місці пригоди. П. отримав травми у вигляді закритої тупої травми грудної клітки, закритого перелому грудини, І-ІІ ребра справа, тупої травми середостіння. У Т. зафіксовано забої руки та ноги, множинні садна на голові та обличчі.

ДТП під час відрядження. Як комісія кваліфікувала нещасний випадок Які нормативні документи визначають порядок розслідування ДТП

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після закінчення досудового розслідування за кримінальним провадженням СУ ГУНП України у Вінницькій області та надання відомостей про обставини і причини настання дорожньо-транспортної пригоди та осіб, які допустили порушення вимог законодавства.

Комісією нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілого Т., який користувався транспортним засобом, але не причетний до керування ним, складено акт за формою Н-1.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілими, роз’яснили іхні права відповідно до чинного законодавства. Зокрема, потерпілі мають знати про відшкодування витрат на санаторно-курортне лікування внаслідок нещасного випадку.

За інформацією Держпраці у Вінницькій області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2565

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
569

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1142

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
38632

Порядок госпіталізації працівника у тяжкому стані

Дізнайтеся, як діяти, якщо швидка відмовляється госпіталізувати працівника у тяжкому стані з підприємства та хто нестиме відповідальність, якщо стан працівника погіршиться або виникне тривала непрацездатність.
4336