Оприлюднено проект постанови Кабміну «Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг».
Проект постанови розроблено Держпраці на виконання пп. 19 п. 9 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленого розпорядженням Кабміну від 19 серпня 2015 року № 844-р, та відповідно до ст. 56 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, від 27 червня 2014 року.
Метою прийняття проекту акта є імплементація відповідних положень acquis ЄС до законодавства України та забезпечення адаптації Технічного регламенту канатних доріг до Регламенту ЄС 2016/424 Європейського Парламенту та Ради від 09 березня 2016 р. про канатні установки, що скасовує Директиву 2000/9/ЄС.
Читайте також:
Реалізація проекту постанови Кабміну не потребує додаткових матеріальних та інших витрат з державного та місцевих бюджетів.
Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:
Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; тел.: (044) 289-40-74.
Cкачати:
Проект постанови
Пояснювальна записка
Технічний регламент
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5
Додаток 6
Додаток 7
Додаток 8
Додаток 9
Додаток 10
Aналіз регуляторного впливу
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. Чинні нормативні акти ви знайдете в Покажчику нормативно-правових актів з охорони праці. Для зручності використовуйте сервіс для роботи.
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) встановлюють основні організаційні й технічні вимоги до експлуатації електроустановок та електрообладнання споживачів і направлені на забезпечення надійної, безпечної та раціональної експлуатації електроустановок.