Затверджено критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів

Постановою № 384 від 31.05.2017 Уряд затвердив критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Відповідно до документу це:

  • строк провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів;
  • наявність порушень вимог законодавства у сфері оцінки відповідності;
  • наявність апеляцій на рішення суб'єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Також визначено періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Затверджено критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів Читайте на порталі: Контроль за станом охорони праці

Перевірки проводитимуться Мінекономрозвитку для підприємств:

  • з високим ступенем ризику – не частіше 1-го разу на 2 роки;
  • із середнім ступенем ризику – не частіше 1-го разу на 3 роки;
  • з незначним ступенем ризику – не частіше 1-го разу на 5 років.

Скачати повний текст

Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством економічного розвитку і торгівлі

(Додаток до постанови КМУ від 31.05.2017 № 384)

Затверджено критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності з оцінки відповідності вимогам технічних регламентів

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Яка відповідальність передбачена за порушення законодавства про охорону праці

Для підвищення рівня правової свідомості громадян та стимулювання правомірної поведінки працівників і роботодавців у сфері безпеки праці передбачена відповідальність за порушення законодавства про охорону праці.
79353

Особливості охорони праці неповнолітніх

Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
19670

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13557

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді