Нещасний випадок на будівництві у Львові: на працівників впала бетонна плита

Нещасний випадок стався вчора (23.03.2017) близько 14 години на будмайданчику по вул. Підголоско, буд. 4.

До правоохоронних органів надійшло повідомлення про падіння бетонної плити на двох працівників будівництва. Один з них, 22-річний львів’янин, помер одразу, інший (63-річний чоловік) –  в тяжкому станів був госпіталізований в одну з лікарень міста.

Про це інформує прес-служба ГУ поліції у Львівській обл.

За попередньою інформацією поліції, при підійманні бетонної плити будівельним краном, вона зірвалася та придавила робітників.

В поліція встановлюють обставини події та вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Ведеться слідство.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
24660

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
14747

Порядок дій у разі хімічної небезпеки

Хімічна аварія на режимному об’єкті або на об’єкті інфраструктури може мати масштабні наслідки. У статті ви знайдете інформацію про алгоритм дій у випадку загрози чи раптового виникнення хімічної небезпеки.
13983

Перша допомога працівнику, який травмував голову

Черепно-мозкова травма може мати тяжкі наслідки — навіть призвести до передчасної смерті. Тому важливо своє­часно й правильно надати домедичну допомогу травмованому. Як це зробити — допоможуть рекомендації експерта. Не забудьте поділитися ними з працівниками!
28816

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді