Груповий нещасний випадок з працівниками ПАТ “Полтаваобленерго”: причини встановлює комісія зі спеціального розслідування

17.03.2017 на території ПАТ “Полтаваобленерго” стався груповий нещасний випадок. Про це повідомила прес-служба ГУ Держпраці у Полтавській області. Причини інциденту встановлюватиме слідча комісія.

«Управлінням Держпраці у Полтавській області створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався 17 березня 2017 року з працівниками ПАТ “Полтаваобленерго”.

За даними, що надійшли до Управління, майстер (1971 р.н.) та двоє електрослюсарів з ремонту устаткування розподільних пристроїв (1960 та 1970 рр.н.) філії Кременчуцької ТЕЦ підприємства під час монтажу комутаційної апаратури отримали опіки різних частин тіла. Працівниками швидкої допомоги, що прибули на місце події, потерпілих було доставлено до лікарні.

Остаточні причини та обставини нещасного випадку з’ясує комісія зі спецрозслідування» – прес-служба ГУ Держпраці у Полтавській області.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
130469

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
118954

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це розповімо далі.
93790

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
26221

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді