Управління Держпраці Вінницької області повідомило про два нещасних випадки на виробництві

За інформацією на офіційному сайті Управління Держпраці Вінницької області, у четвер (02.03.2017) сталося два нещасних випадки на виробництві.

«2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши цвяхом кінцевий вимикач. У результаті – травматичний відрив 2 і 3 пальців та переломи 1 і 4-го кисті лівої руки.

2 березня 2017 року фуражир ВП «Україна-Порик» ТОВ «Хмільницьке» Д., 1969 р.н., близько 10:00 поїхав підводою до скирти, щоб навантажити та привезти подрібнену солому в приміщення молочнотоварної ферми. Не дочекавшись підводи, працівники МТФ вирушили на пошуки і о 16:45 виявили Д. біля скирти присипаного шаром (30-40 см) сухої січки. Потерпілий вже був без ознак життя.

Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області створено комісії зі спеціального розслідування для з’ясування обставин і причин настання нещасних випадків з тяжким і смертельним наслідками» – прес-служба Управління Держпраці у Вінницькій області.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70427

Наказ про своєчасне повідомлення про нещасні випадки

Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
19858

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
47624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді