Управління Держпраці Вінницької області повідомило про два нещасних випадки на виробництві

За інформацією на офіційному сайті Управління Держпраці Вінницької області, у четвер (02.03.2017) сталося два нещасних випадки на виробництві.

«2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши цвяхом кінцевий вимикач. У результаті – травматичний відрив 2 і 3 пальців та переломи 1 і 4-го кисті лівої руки.

2 березня 2017 року фуражир ВП «Україна-Порик» ТОВ «Хмільницьке» Д., 1969 р.н., близько 10:00 поїхав підводою до скирти, щоб навантажити та привезти подрібнену солому в приміщення молочнотоварної ферми. Не дочекавшись підводи, працівники МТФ вирушили на пошуки і о 16:45 виявили Д. біля скирти присипаного шаром (30-40 см) сухої січки. Потерпілий вже був без ознак життя.

Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області створено комісії зі спеціального розслідування для з’ясування обставин і причин настання нещасних випадків з тяжким і смертельним наслідками» – прес-служба Управління Держпраці у Вінницькій області.


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт службового розслідування порушень вимог безпеки

Після того, як комісія зі службового розслідування встановила причини, винних осіб і зміст порушень, вона складає акт службового розслідування. Скачайте Акт службового розслідування: зразок, розроблений експертом
7599

Службове розслідування порушень вимог безпеки

Якщо порушення вимог безпеки на виробництві спричинило негативні наслідки, зокрема призвело до матеріальних збитків або травмування працівника, роботодавець може ініціювати службове розслідування. У статті підкажемо, як проводити службове розслідування та надамо зразки супутніх документів.
80032

Допомога при ураженні струмом

Перша допомога при ураженні електричним струмом — це найпростіші медичні дії, які виконуються безпосередньо на місці події в найкоротші після травмування строки. У статті ми розповімо, як правильно надати першу допомогу при ураженні струмом.
62368

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
131282

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді