На Донеччині стався нещасний випадок внаслідок порушення вимог законодавства про охорону праці

За повідомленням прес-служби прокуратури Донецької області, в понеділок (06.03.2017) близько 16 години до правоохоронних органів надійшло повідомлення про нещасний випадок на виробництві. Інцидент стався з маляром-штукатуром на території посту електричної централізації станції Маріуполь-Порт регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

«На місце події виїхала слідчо-оперативна група у складі представників прокуратури, поліції та судово-медичного експерта.

Попередньо  з’ясовано, що мешканка м. Маріуполя 1963 р.н. в цей день виконувала штукатурні роботи в приміщеннях кабінетів на третьому поверсі поста електричної централізації станції Маріуполь-Порт та випала на вулицю через віконний отвір, внаслідок чого отримала травми не сумісні з життям.

Дані за цим фактом внесені до ЄРДР з попередньою кваліфікацією за ч.2 ст.271 КК України (порушення вимог законодавства про охорону праці).

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Маріупольська місцева прокуратура №1» – прес-служба прокуратури Донецької області.


Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Порядок розслідування нещасних випадків невиробничого характеру

Розслідування нещасних випадків невиробничого характеру не завжди відбувається відповідно до вимог законодавства. Чому небезпечно так робити та до яких наслідків це може призвести — розповідає експерт.
62114

Соціальне страхування від нещасних випадків

Дізнайтеся про новації у сфері соціального страхування: хто здійснює страхові виплати, який розмір і строки цих виплат, хто ухвалює рішення про призначення допомоги та як виплачувати допомогу потерпілим на виробництві.
12005

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
126940

Зразок наказу про продовження строку розслідування нещасного випадку

Розслідувати нещасний випадок у встановлений строк вдається не завжди: іноді це неможливо з об'єктивних причин. У такій ситуації необхідно продовжити строк розслідування відповідно до законодавства.
350

Журнал реєстрації нещасних випадків на виробництві

Нещасні випадки, які сталися на виробництві, роботодавець повинен внести у журнал реєстрації нещасних випадків на виробництві. Скачайте бланк такого журналу, чинний у 2024 році, та дізнайтеся, як правильно його заповнювати.
16302

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді