Нещасний випадок на будівництві у Львові: двоє робітників впали в шахту ліфта

На початку весни, 2 березня, близько 14:00 по вул. Угорській у Львові в ліфтову шахту впали двоє робітників. Один з них загинув на місці, за життя другого борються лікарі. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

Двоє  чоловіків працювали на будівництві, що розташоване на території колишнього заводу «Полярон». 55-річний житель Радехівського району з важкими травмами госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню. Другий робітник від отриманих травм помер на місці.

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР уточнили, що падіння  працівників відбулося з висоти шостого поверху під час виконання монтажних робіт. Загиблому близько 60 років.

Генпідрядником будівництва є ТОВ «Флагман-Капітал».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
24649

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
14744

Порядок дій у разі хімічної небезпеки

Хімічна аварія на режимному об’єкті або на об’єкті інфраструктури може мати масштабні наслідки. У статті ви знайдете інформацію про алгоритм дій у випадку загрози чи раптового виникнення хімічної небезпеки.
13978

Перша допомога працівнику, який травмував голову

Черепно-мозкова травма може мати тяжкі наслідки — навіть призвести до передчасної смерті. Тому важливо своє­часно й правильно надати домедичну допомогу травмованому. Як це зробити — допоможуть рекомендації експерта. Не забудьте поділитися ними з працівниками!
28814

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді