На початку весни, 2 березня, близько 14:00 по вул. Угорській у Львові в ліфтову шахту впали двоє робітників. Один з них загинув на місці, за життя другого борються лікарі. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.
Двоє чоловіків працювали на будівництві, що розташоване на території колишнього заводу «Полярон». 55-річний житель Радехівського району з важкими травмами госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню. Другий робітник від отриманих травм помер на місці.
В управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР уточнили, що падіння працівників відбулося з висоти шостого поверху під час виконання монтажних робіт. Загиблому близько 60 років.
Генпідрядником будівництва є ТОВ «Флагман-Капітал».
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець
Як правильно повідомити про нещасний випадок на виробництві? Кого саме має сповістити про нещасний випадок роботодавець та в який термін? Відповіді на ці питання — далі у статті.