Держпраці знайшла 800 одиниць небезпечної нехарчової продукції

Перевірки були частиною компанії, що тривала з березня

image83

Як експлуатувати обладнання, що працює під тиском

Державна служба України з питань праці відзвітувала про завершення інформаційної кампанії з питань державного ринкового нагляду.

Ця акція тривала два з половиною місяці та була спрямована на підвищення обізнаності виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів щодо вимог надання продукції на ринку. Складовою кампанії було не лише інформування, а й перевірки суб’єктів господарювання.

Так, інспектори більш ніж 1100 разів завітали на підприємства, які реалізують та зберігають нехарчову продукцію, що підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском. При цьому виявили приблизно 800 одиниць продукції, яка мала ознаки невідповідності встановленим вимогам та була потенційно небезпечною. 

Основним підсумком кампанії, що тривала з 1 березня, у Держпраці назвали підтвердження проблеми небезпечної нехарчової продукції на ринку. У відомстві повідомили, що бачать потребу у проведенні аналогічних інформаційних кампаній щодо інших видів продукції.

Джерело: Центральне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці»

Вища школа охорони праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21291

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14326

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
625

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді