Шкідливі умови праці на підприємстві: як діяти роботодавцю
Держстат наказом від 30.03.2023 № 127 затвердив оновлену форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».
Оновлену форму потрібно буде подавати, починаючи зі звіту за 2023 рік.
Форма звіту № 1-ПВ поширюється на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб відповідно до затвердженої методології.
Як складати звіт з праці (квартальний) за формою № 1-ПВ
Із 01 січня 2024 року, відповідно, втратить чинність наказ Держстату від 25.06.2021 № 170.
Довідково
Наказом від 30.03.2023 № 128 Держстат затвердив також форми державного статистичного спостереження та вводить їх у дію, починаючи зі звіту:
- за І квартал 2024 року — № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці»;
- за січень 2024 року — № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці».
Із 01.01.2024 втрачає чинність наказ Держстату «Про затвердження форм державного статистичного спостереження № 1-ПВ (місячна) «Звіт із праці» та № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» від 12.05.2022 № 87.
https://op.expertus.com.ua/recommendations/17438
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
Вуглекислотні вогнегасники — поширений засіб пожежогасіння. Дізнайтеся зі статті про загальні та технічні характеристики вуглекислотних вогнегасників, призначення, правила застосування, транспортування і зберігання, перезаряджання вуглекислотних вогнегасників, принцип їх дії.