Нанесення знака відповідності технічним регламентам на продукцію

425

Запитання

Чи є порушенням, якщо знак відповідності технічним регламентам є на упаковці, а на самій продукції його немає?

Відповідь

Порядок нанесення знака відповідності технічним регламентам, а отже і процедура оцінки відповідності продукції технічним регламентам визначається Законом України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності».

Також правила нанесення знака відповідності технічним регламентам регулюються Постановою Кабміну № 1184 від 30 грудня 2015 р. «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

У 2018 році планується оновлення технічного регламенту засобів індивідуального захисту відповідно до норм ЄС. Наразі діє постанова Кабміну № 761 від 27.08.2008 «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».

Ситуація, коли знак відповідності технічним регламентам є на упаковці, а на самій продукції його немає не суперечить нормам законодавства. У випадку, коли знак неможливо нанести на продукцію, то його наносять на індивідувальне пакування.

Наявність знака відповідності технічним регламентам на упаковці на та самій продукції, Читайте також про Правила безпечної та технічної експлуатації: нормативне регулювання

Джерело інформації: Управління Держпраці у Рівненській області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3620

Відмітка про проходження вступного інструктажу

Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
961