Відповіді на запитання за темою Документи з охорони праці

Якою має бути мова листування на підприємстві
Чи не буде порушенням Закону про мову, якщо в електронному листі підпис (прізвище, ім’я, назву посади, відділу, за потреби — інше) вказуємо тільки російською мовою? Листуємося як на підприємстві, так і за його межами. Чи обов’язково листуватися державною мовою?
1396
Цивільний захист: інформація для населення на випадок надзвичайної ситуації
У статусі підприємства зазначено, що всі надзвичайні ситуації, які можуть бути викликані ним, — «об’єктового рівня». За результатами математичного моделювання аварія не вийде за межі підприємства. Чи має підприємство розміщувати інформацію про заходи безпеки та поведінки населення на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру?
1042
Ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки в разі оренди
На автомобільній газонаповнювальній компресорній станції є двоє орендарів. Один орендує майно в частині реалізації скрапленого газу, інший — стисненого газу. Ідентифікацію ОПН, декларацію і ПЛАС раніше робив власник. Хто повинен тепер робити (переглядати) ідентифікацію ОПН, декларацію і ПЛАС: орендарі чи власник?
995
НПАОП для підрядників у металургії
Чи поширюється дія нормативно-правових актів з охорони праці на підрядні організації, які здійснюють ведення технологічних процесів на металургійних підприємствах і у виробничих цехах?
716