З 1 січня 2016 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 № 1533-III становить...
З 1 січня 2016 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для осіб, зазначених у частині другій статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 № 1533-III (далі — Закон № 1533), становить 544 гривні.
Це затверджено постановою Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття «Про мінімальний розмір допомоги по безробіттю» від 04.12.2015 № 77 (далі — Постанова № 77).
У разі якщо розмір допомоги по безробіттю, розрахований застрахованій особі, зазначеній у частині першій статті 22 Закону № 1533, відповідно до частини першої статті 23 Закону № 1533, менший 80% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом, допомога по безробіттю такій особі виплачується у розмірі 80% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом.
Постанова № 77 набирає чинностi з дня її офiцiйного опублiкування та застосовується з 1 сiчня 2016 року.
Визнано такою, що втратила чиннiсть, постанову правлiння Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття «Про мiнiмальний розмiр допомоги по безробiттю» вiд 12.04.2012 № 327.
Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) встановлюють основні організаційні й технічні вимоги до експлуатації електроустановок та електрообладнання споживачів і направлені на забезпечення надійної, безпечної та раціональної експлуатації електроустановок.
Аварія на підприємстві: порядок дій при виникненні аварії, процедура розслідування аварії, утворення комісії з розслідування, строки розслідування аварій та інша важлива інформація.
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
Перед початком будівельно-монтажних робіт на діючому підприємстві замовник і генпідрядник повинні оцінити ризики, визначити небезпечні зони та скласти акт-допуск. Хто відповідає за безпеку та які заходи необхідно виконати – читайте у статті