Допомога на дітей у 2016 році

Теми:
Кабінетом Міністрів України внесено зміни до порядку призначення допомоги на дітей (постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 25.12.2015 № 1181)

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до порядку призначення допомоги на дітей (постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 25.12.2015 № 1181).

Відтепер допомога на дітей одиноким матерям (батькам) надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100% (раніше — 50%) прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Водночас виплати у попередніх, мінімальних розмірах (не менш як 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) скасовано.

Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, становитиме різницю між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення тимчасової допомоги провадиться відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги. При цьому уточнено, які саме особи включаються до складу сім’ї особи, що звертається за призначенням зазначеної допомоги.

Для громадян, які звернуться у період з січня по березень 2016 року за наданням допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, ці допомоги призначатимуть з 01.01.2016.

Постанова набрала чинності 15.01.2016.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
108356

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
66736

Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці

Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
104222

Зразок Положення про виконання робіт підвищеної небезпеки

Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
8928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді